KONST / Litografier / Färglitografi 13824324
nr 1382 4324
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/380. Motivet: 52x39cm. Bladets mått: 65x50cm, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:43:51
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr